Співпраця бібліотеки з Чернігівським палацом для дітей та юнацтва

     Дитяча бібліотека-філія № 1 має широкі зв’язки з різними дитячими закладами та організаціями міста, бере активну участь у спільній роботі.

     Так, 13 квітня 2012 року нашу бібліотеку-філію № 1 запросили в міський палац для дітей та юнацтва. Керівники гуртка «Народна лялька-мотанка» Рубан Алла Анатоліївна та гуртка «Художнього розпису» Буйлук Лариса Миколаївна запросили нашу бібліотеку-філію взяти участь у заході до Великодня «Писанкарство як вид мистецтва» і розповісти дітям та їх мамам про символ народного живопису – писанку.

      Завідуюча бібліотекою Сусло Р.С. розповіла, що писанкарство – один з найдавніших виробів народного малярства, відомий в багатьох країнах Європи.

     Писанка – своєрідний мініатюрний символ народного живопису, символ весняного відродження природи, символ України, пам’ять про рідну землю, рідний край, оберіг на цій землі.

          Село на нашій Україні –

          Неначе писанка село… -

     Так геніальний Тарас Шевченко порівнював красу і мальовничість рідного села з писанками, що були синонімами Батьківщини, сили і незнищенності нашого народу.

      В знак вдячності бібліотеці були подаровані роботи, виготовлені дитячими руками на заняттях у гуртках.19.04.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша