Спільними зусиллями - до розвитку української культури

20 лютого 2012 року з метою інформаційної підтримки закладів культури міста,  в ЦБ ім. М.Коцюбинського, на базі ЦПІ з питань місцевого самоврядування  започатковано проведення годин інформації (щоквартально) для керівників галузі. Дієвість заходів планується підвищити індивідуальним інформуванням означених керівників в термін між засіданнями.

Присутні керівники апарату Управління культури міської ради, директори музичної школи №1, міської школи мистецтв, дитячої художньої школи, КП «Міський Палац культури» були ознайомлені з виданнями законодавчо-нормативної бази України з питань культури, прослухали бібліографічний огляд «Аспекти культури в публікаціях періодичних видань», отримали  консультації та відповіді з питань трудового законодавства від спеціалістів юридичного відділу облдержадміністрації та були запрошені на перегляд видань книжкового вернісажу «Мистецьке українознавство».

ЦБ ім. М.Коцюбинського продемонструвала свій інформаційний ресурс та свої можливості відповідати вимогам часу обслуговуючи користувачів не тільки традиційними джерелами інформації на паперових носіях, але й застосуванням сучасних інформтехнологій (інтегрований Web-портал «Культура України», електронна бібліотека «Культура України», урядові портали України, portalrada.gov.ua, www.uba.gov.ua).

Розраховуємо, що розпочатий проект буде сприяти гуманітарній політиці держави.

22.02.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша