Солдат війни не вибирає

   Афганістан … Він став синонімом людського лиха, справжнього пекла: палаюче сонце зранку, спекотний вітер, пісок, що не дає дихати. Дедалі більше віддаляють роки від нас ту війну, але стоять обеліски, які будуть вічно нагадувати про тих, хто не повернувся до батьківської хати.

   Виконували свій інтернаціональний обов’язок і наші земляки. Багато з них мають бойові нагороди. В Афганській війні приймало понад 1,5 тисячі солдат з Чернігівщини, з яких додому не повернулось 115, 2 пропали безвісти, понад 300 стали інвалідами.

   Після афганських подій більше 65 їх учасників пішли з життя. Щороку в цей день схилятимуть знамена над полеглими, подаватимуть на службу Божу за тих, що загинули, лунатимуть скупі тости тих, хто вижив. Вони згадуватимуть військову дружбу, людську честь, мужність побратимів. За довгих 10 років цієї війни на цвинтарях з’явилось багато свіжих могил з фотографіями юних облич. 15 лютого, в день виведення військ з Афганістану в бібліотеці-філії №1 для молоді відбувся урок мужності «Солдат війни не вибирає».

   Майбутні воїни, читачі бібліотеки уважно прослухали про мужність наших солдат. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

 

 19.02.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша