Скайп-конференція у бібліотеці

   11 листопада 2016 року в бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося заняття історичного факультету «Університету 60 плюс» з нагоди 308-х роковин Батуринської трагедії.
   Заняття було проведено в незвичній формі: віртуальної екскурсії та скайп-конференції спільно з Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця». Конференцію провели наукові співробітники заповідника Юлія Бридько та Катерина Дзекун.
   Вони розповіли про трагедію Батурина та запросили всіх 13 листопада 2016 року, в День пам’яті Батурина, завітати до міста, яке поклало себе на вівтар боротьби за Україну і схилити голову в молитві за небесні тисячі, які прийняв Господь 308 років тому.
   До уваги присутніх була представлена тематична викладка книг, наукових розвідок про історичні події, життя гетьмана Івана Мазепи, про Батурин сучасний, а також твори українських письменників, які звертались у своїй творчості до Батуринської трагедії.
   Громада міста щиро подякувала працівникам заповідника за цікаву розповідь, відповіді на численні питання та сподівається на подальшу співпрацю.

 
11.11.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia