Сім’я, бібліотека, книга: майбутнє нового покоління

   Під такою назвою у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М.М.Коцюбинського 16 жовтня відбувся семінар-тренінг. Учасники: завідуючі бібліотеками-філіями ЦБС, структурними підрозділами центральної бібліотеки, шкільних бібліотек міста та спеціалісти науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради.

   На семінарі було розглянуто коло питань з організації та популяризації сімейного читання, спільної стратегії співпраці та координації публічної бібліотеки, школи і сім’ї. Семінар відкрила директор Чернігівської міської ЦБС Власенко Н.І.

   Учасники семінару одержали консультацію-пораду «Організація сімейного читання – компетенція публічної бібліотеки», прослухали інформацію-повідомлення «Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з ВПО (внутрішньо переміщеними особами)».

   Психологічний тренінг «Оцінка власних сил і перспектив розвитку в професійній діяльності» став родзинкою семінару. Бібліотекарям було запропоновано цікаві вправи та методи самооцінки. Є над чим попрацювати. Проведення практичних занять «Підтримка і розвиток сімейного читання: послуги бібліотек», мультимедійний перегляд презентацій у форматі VideoScribe «Реклама послуг сучасної бібліотеки в медіапросторі», обмін досвідом «Аукціон творчих ідей», надали можливість бібліотечним працівникам обмінятись думками з приводу сучасного стану і перспектив розвитку партнерського співробітництва бібліотеки, школи і сім’ї.17.10.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077