Шкідливі звички: міраж і дійсність

   Як стати здоровим, які умови потрібні для здоров»я, що необхідне і корисне для людини, а що шкідливе, і взагалі - чи ж варто боротися за здоров’я, особливо молодим людям, які тільки вступають у доросле життя. Про це йшла мова під час зустрічі учнів професійного будівельного ліцею з дільничним лікарем-наркологом Чернігівського обласного наркологічного диспансеру П.П. Седнем, що відбулась 15 травня у бібліотеці-філії №5.

   Розмова між лікарем і підлітками проходила у формі діалогу, було багато запитань і професійних відповідей щодо тютюнової, алкогольної залежності та шляхи її подолання. Спілкування продовжилось і по закінченні заходу в приватному порядку.

   На зустрічі також були присутні і виступили директор Чернігівської обласної медичної бібліотеки Н.Д. Яременко та головний бібліограф цієї ж бібліотеки – І.І. Воронцовська. Їх інформація стосувалась організації здорового способу життя, правильного харчування, занять фізичною культурою, уміння відпочивати; на прикладах життя видатних медиків країни та області намагалися розкрити секрети довголіття людини.

   Присутні мали змогу ознайомитись з літературою за темою, експонованою на книжковій виставці «Бережи здоров’я з молоду».

 

 

 16.05.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077