Шевченківське свято: «Хто Шевченка прочитав, той багатшим серцем став».

   29 березня бібліотекою-філією № 1 для дітей було проведено в 4 школі м. Чернігова для учнів 5 класу шевченківське свято «Хто Шевченка прочитав, той багатшим серцем став».

   Мета заходу: розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Тараса Шевченка, показавши красу його поезії.

   Шевченків «Кобзар»... Це Біблія українського народу,якій судилося бути безсмертною, бо сам народ визнав її своєю книгою. Народ, який має такого поета як Шевченко, і таку вічну книгу як «Кобзар», -безсмертний. Кобзар зібрав кожну сльозину, найменший стогін болю кріпака. Духовну велич і красу народу підніс на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. У багатьох оселях наших земляків сьогодні побачиш портрет Шевченка, заквітчаний вишитим рушником. А на столі поряд із хлібом, лежить книга його поезій - «Кобзар».

   Дітям завідувачка бібліотекою для дітей розказала про Шевченка - художника, про його творчий шлях, показала його роботи та розповіла де і коли вони були написані і кому чи якій події вони присвячені.

   Далі були проведені вікторина «Знавці творів Тараса Шевченка» та літературна гра «Сторінками життя Великого Кобзаря». Діти взяли активно приймали участь та всі учасники заходу одержали призи - бонуси, які бібліотека одержує разом з журналом «Юная леди».
 04.04.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша