Сайту Librarys.at.ua - 1 рік !!!

Сайту бібліотек-філій Одинцова 7В - Один Рік!!!


15 грудня 2011 відкрився об’єднаний сайт бібліотек та інтернет-центру. Кількість відвідувань сайту за перший рік існування впевнено перевалила за 13000.
На Нашому сайті Ви знаходили найсвіжішу інформацію про діяльність бібліотеки-філії №4, дитячої бібліотеки-філії №3, Канадсько-Українського центру та інтернет-центру „Планета” Чернігівської міської ЦБС. Крім того Ви можете завантажити книжки з нашої книжкової полиці, а потім висловити свою думку на Форумі. Крім цього, в рамках роботи сайту, біліотеки-філії приєднались до Гуртом-спільноти, що займається розповсюдженням і популяризацією всього Українського в інтернеті. Новини сайту дублюються на Нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.
За перший рік на сайт завітали гості з Аргентини, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Індонезії, Ісландії, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Китаю, Кореї, Латвії, Нідерландів, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Сербії, Сполучених Штатів Америки,Тайваню, Таїланду, Чеської Республіки, Японії та інших країн світу. З книжкової полиці зкачали книжки більше 1800 разів. Матеріал розміщений на торрент толоці „Гуртом” (http://toloka.hurtom.com/) зкачали 77 користувачів. Дякуємо за Вашу підтримку!
Існування сайту було-б неможливе без підтримки з боку безкоштовної платформи для створення сайтів uCoz (http://www.ucoz.ua/) та комп’ютерної підтримки програми Бібліоміст (http://www.bibliomist.org/ua/). Висловлюємо вдячність комп’ютерному клубу Stalker за якісний доступ до мережі інтернет.
16.12.2012 Библиотекарь 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia