ПСИХОЛОГІЧНІ ЗУСТРІЧІ У БІБЛІОТЕЦІ

Наприкінці минулого року в Чернігівській міській бібліотеці імені М.М.Коцюбинського для слухачів безкоштовного «Університету 60 плюс» були започатковані нові заняття – з практичної психології.
12 січня відбулась вже третя психологічна зустріч у бібліотеці. Чергове заняття проводили: практичний психолог, старший викладач Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського Подорога Тетяна Віталіївна та волонтер-психолог Вауліна Юлія Миколаївна.
Поки що це спроба розповісти і показати пересічним мешканцям Чернігова, чим займаються психологи, що досліджують і як долати сучасні психологічні виклики. Людям цікаво, адже раніш, десь років 15 тому, про психологів навіть не згадували і висвітлюванні ними питання були незрозумілі оточуючим. Але сьогодні психологи навіть необхідні в нашому житті! Тому що питання, які обговорювались на зустрічах, стосуються кожного: про щастя, про відносини в сім`ях, про особистість, про дитячі проблеми… Це тільки частина тих тем, які будуть розглянуті, адже в психології все цікаво – і як ми зростаємо, як радіємо, як спілкуємося, як сумуємо та сміємось!
Запрошуємо всіх, хто бажає дізнатись особисто про себе і про суспільне життя, хто хоче задати питання і отримати на них відповіді або просто послухати, що хвилює людей, приходити до нас у бібліотеку імені М.М.Коцюбинського наступного четверга о 15.30.
Ми чекаємо на вас!


13.01.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia