Простір навчання для людей похилого віку

Сьогодні, коли все навколо динамічно змінюється, трансформується роль і місце Людини в сучасному світі. Технологічна інформаційна революція, розвиток соцмереж, ще раз підкреслюють необхідність звернення Людини до її внутрішніх ресурсів, традиційних форм творчості та арт-терапії. Часи, коли в похилому віці лишалося тільки доглядати правнуків і теревеніти з сусідами на лавочці, давно минули. Сучасні пенсіонери слухають лекції в Університеті Третього віку, відвідують інтерактивні заняття, і взагалі, навчаються «для душі».
Один з таких нестандартних заходів інтерактивний майстер-клас «Червоні маки – пам`ятаємо, перемагаємо» відбувся 18 вересня 2017 року до Дня міста в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району міста Чернігова від «Майстерні Життєтворчості» центральної міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського, що діє в рамках програми «Простір навчання» за підтримки DVV International .
В ході проведення заходу підопічні виконували різні вправи, дивились відеофільм, слухали легенди про червоний мак − символ пам`яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Кожна з учасниць майстер-класу зробила власними руками з фетру квітку маку під керівництвом майстрині Ганни Сурніної.
У невимушеній атмосфері, за філіжанкою кави та солодощами велись розмови про те, що підопічним хочеться бути сучасними, цікавими для дітей та онуків. За велінням серця, гості дякували організаторам майстер-класу за набуті знання, досвід, можливість поспілкуватися та познайомитися з цікавими людьми. Було затишно, тепло та сердечно.


22.09.2017 kozachok73 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша