Проект Technology Nation Фонду BrainBasket в Чернігові

6 березня Чернігів приєднався до одного з наймасштабніших проектів по вивченню ІТ-технологій "Технологічна нація" від Фонду BrainBasket, в рамках якого планується навчити мові програмування 100 000 тисяч чоловік у 22 містах по всій Україні.
   Центральна бібліотека ім. М.Коцюбинського стала партнером благодійного Фонду BrainBasket по реалізації проекту Technology Nation. Він реалізується за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, який був присутній на урочистості і привітав менторів та учасників проекту. Міський голова висловив думку, що знання отримані під час навчання допоможуть розширити діапазон можливостей в пошуку престижної роботи чи перекваліфікації.
   Кооординатор проекту в Чернігові Максим Сластьон розповів, що цей курс базовий і розрахований на тих, хто раніше не знав нічого про IT-технології, і всі, хто потрапляє у вікову категорію конкурсу та мають бажання навчатись програмуванню можуть подавати заявки на участь в проекті. 
Загалом навчання для групи з 15 чоловік триватиме протягом трьох місяців, потім буде сформована нова група студентів. Проект розрахований на три роки навчання. 
   Заняття проходитимуть у форматі blendedlearning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів, які, працюватимуть викладачами на волонтерських засадах.
Також студентів привітав начальник Управління культури Чернігівської міської ради Юрій Ткач і побажав учасникам 
Курсу успіхів та звитяги в навчанні.
 

 

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів":

 


17.03.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077