Про війну не з підручників

Напередодні Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О. П. Довженка відбулась зустріч школярів четвертого класу ЗОШ №10 з ветераном Другої світової війни – полковником Горшковим Володимиром та офіцером відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» майором Тарасом Пененком.
Вела зустріч провідний бібліотекар Ганна Маджуга, яка розповіла дітям про своє повоєнне дитинство. Володимир Горшков, якому вже 93 роки, ділився з дітлахами спогадами про події воєнних років, розповідав як з 17-річного солдата дослужився до полковника. У дітей було безліч запитань до ветерана; також діти розповідали про своїх прадідусів-героїв.
Офіцер відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» майор Тарас Пененко розповів школярам, як потрапив на війну, що вже п'ять років триває на Сході країни; про особливості військової служби та життя дітей у прифронтовій зоні. А ще нашій бібліотеці Тарас Васильович від цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» передав дарунок – книги про видатних українців та війну на Сході країни.
Наприкінці бесіди гості висловили свої сподівання на світле майбутнє нашої країни та побажали всім добра, віри та мирного неба.
Юні читачі залишились дуже задоволені зустріччю, подарували гостям квіти та висловили надію, що такі зустрічі відбуватимуться й надалі.


08.05.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша