«Приєднуємося до електронного урядування»

28 жовтня в інтернет-центрі бібліотеки імені М.М.Коцюбинського відбувся третій заключний тренінг з циклу семінарів-тренінгів «Приєднуємося до електронного урядування». У навчанні брали участь співробітники центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського, центральної бібліотеки для дітей імені Довженка та завідувачки бібліотек-філій Чернігівської міської ЦБС. Особливу увагу на цьому семінарі було приділено методиці проведення інформаційної кампанії щодо популяризації електронних послуг серед громади міста.

Під час цікавого та змістовного міні-тренінгу з розробки інформаційного повідомлення бібліограф Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування Ольга Чирик здійснила корисний теоретичний екскурс щодо понять стратегічного інформаційного повідомлення, подала стислу характеристику пропозицій та послуг в галузі е-урядування, акцентувала увагу на переваги та вигоди надання їх у бібліотеках, навела приклади складання повідомлень. У практичній частині були розглянуті типові помилки, яких припускаються укладачі творчих інформаційних повідомлень.

Загалом семінари-тренінги пройшли на високому професійному рівні. Головний методист Ганна Сурніна зазначила, що подібні тренінги можуть стати традиційними, адже сьогодні розширюються роль і можливості сучасної бібліотеки у наданні е-послуг громадянам.31.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077