Презентації краєзнавчих книг

29 січня 2018 року на конкурс «Книга року» подано три книги краєзнавчого змісту.
Наукове видання «Присяга Стародубського полку 1718 року» ( із серії «Джерела до вивчення козацтва») представили упорядники Ігор Ситий та Сергій Горобець. Автори наголосили на винятковому значенні опублікованих архівних документів як для досліджень фахових істориків, так і для тих, хто працює над історією свого роду. Окремої уваги заслуговують історичні розвідки Тараса Чухліба та Артема Лаєвського., ілюстрації Олександра Бондаря та Сергія Шаменкова.

Сергій Горобець презентував читачам свою нову книгу із циклу досліджень селища Петрушин Чернігівського району – «Олександр Павлович Карпинський», присвячену видатному чернігівському земцю, який зробив великий особистий вклад в покращення життя сільського населення. Книгу було подаровано в кожний двір селища Петрушин; її презентація передувала відкриттю меморіальної дошки видатному земляку.

Краєзнавець Олександр Ляшев представив чергову книгу з історії села Роїще Чернігівського району «Давня історія Роїща. Заселення долини Стрижня». За означенням фахових істориків і археологів це науково-популярне видання має високий рівень з погляду науки і знайде свого читача серед істориків і всіх, хто цікавиться історією.


01.02.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша