Презентація нової книги Людмили Шутько

16 травня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка відбулась презентація нової книги Людмили Шутько «Як птахи пастуха князем зробили», з прекрасними кольоровими ілюстраціями художниці Марини Скоробагатько
На зустріч з письменницею прийшли учні 6 класу ЗОШ №10 (класний керівник Стародуб О.М.). Провідний бібліотекар Ганна Маджуга, яка є і одним з упорядників казок, ознайомила з творчістю землячки, яка нині живе в Італії. Виступив і письменник, упорядник та перекладач, редактор обласного тижневика «Чернігівщина» і президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергій Дзюба, завдяки якому вже чотири книжки Людмили Шутько вийшли українською мовою. П’яту книгу Людмили Григорівни також, як і всі попередні, переклали та упорядкували Сергій Дзюба і Ганна Маджуга.
Людмила Шутько зачитувала уривки з казок, а маленькі гості ставили безліч запитань письменниці про її героїв. Наприкінці зустрічі всі діти отримали нову книжку авторки, до речі такі новинки отримають всі дитячі бібліотеки-філіали міста Чернігова.


17.05.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша