Презентація книги Ростислава Мусієнка 30.01.2017

30 січня 2017 року в Чернігівській центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відомий журналіст Ростислав Мусієнко презентував свою нову книгу «Завихрений час». Її написано в жанрі роману і означено автором як науково-фантастична антиутопія до відомого твору Орвела, який опинився на новій хвилі популярності зі зміною Президента США.
Оцінюючи значення нового роману Ростислава Мусієнка, професор Микола Олександрович Рудько відзначив «густий» і «тугий» стиль автора, який вимагає від читача долучитися до інтелектуального пошуку, активізувати його думку та критичне мислення.
Микола Іванович Кислуха, доцент кафедри фізики та астрономії ЧДПУ ім. Т.Г. Шевченка, подякував авторові за глибину розкриття обраної автором складної теми і за насичену барвисту мову роману.
Сергій Володимирович Бутко, представник Українського інституту національної пам’яті і шанувальник творчості Ростислава Мусієнка, зазначив, що книгу написано небайдужою людиною, яка «криком кричить про неможливість існування тоталітарного суспільства». Автор зумів створити інтригу, примусивши читача відгадувати в головних героях представників сучасного політикуму. При цьому автору вдалося типізувати риси, притаманні відомим політикам і водночас зобразити їх живими людьми з усіма приємними і неприємними рисами.
Відповідаючи на питання слухачів, Ростислав Мусієнко означив головну вимогу, яку сучасна людина має пред’являти собі – це вміння розрізняти правдиву і неправдиву інформацію, що можливо тільки на базі якісної освіти.Це є головною умовою існування сучасного суспільства.


31.01.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша