Презентація книг в рамках „Краща книга року”

28 жовтня.2013 року в читальному залі центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року» проведено презентацію книг: Станіслава Коваля «Дивосвіт» (в номінації «Поезія»), Лариси Махіної «Слово честі» (в номінації «Проза»),  Лариси Ткач «Їсти хочу і лежати» (в номінації «Дитяча література»).

Працівники бібліотеки чудово представили  ці книги. Поезія самобутнього Чернігово-Сіверського поета Станіслава Коваля увібрала в себе філософсько-реалістичний зміст, глибину патріотичних почуттів і любові до України . Тематика творів розмаїта, та головне – всі вони написані від душі.

Збірка Лариси Махіної спрямована на виховання дітей в дусі високої духовності, честі, любові до ближнього, гуманного ставлення до тварин. В ній йдеться про інтернаціональну дружбу, солідарність, любов до Вітчизни, що особливо виявилося в роки Великої Вітчизняної війни.

До поетичної книги Лариси Ткач увійшли вірші про дотепних дітей, їх відвертість і чистоту помислів, про поведінку, своєрідне розуміння і сприйняття світу, людських стосунків, яке породжує гумор та викликає посмішку.

Книги адресовані широкому загалу шанувальників і знаходяться в фондах бібліотек міської ЦБС.30.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077