Поезія – ти сила чарівна

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»
(Ліна Костенко)


Вже двадцять років поспіль в Україні щорічно 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. До цього дня в бібліотеці-філії №1 для молоді оформлена книжкова викладка «Поезія – ти сила чарівна, що музикою слово надихає». На поличці представлені книги з віршами українських класиків: Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вороного, Павла Тичини, Максима Рильського,
Ліни Костенко та ін. 22 березня в бібліотеці на Козацькій зібрались на посиденьки любителі поезії. Кожний з присутніх прочитав свій улюблений вірш із золотої скарбниці української класики. Натхненне читання супроводжувалось мелодіями українських пісень, виконаних на гітарі. Імпровізований виступ читачів був доповнений переглядом запису віршів Ліни Костенко у виконанні майстрів слова: Богдана Ступки та Ольги Богомолець.
Мова поезії була, є і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва. Слово, надиктоване серцем, торкається найглибших почуттів. Поезія передає внутрішнє прагнення людини жити в гармонії з навколишнім світом.


22.03.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша