Подорож у дивосвіт починаймо з малих літ

12.07.2013 р. бібліотека-філія №1 для дітей в психолого-реабілітаційному центрі для дітей «Надія» провели захід під назвою: «Дітям казка, а також бубликів в’язка». 
     Українська народна казка – одна з яскравіших сторінок української народної історії, невичерпний світ фантазії, гумору, народної мудрості.  У казках відображені різночасові вірування, погляди та уявлення народу у формі оповіді, яка має композиційну будову, яскраво виражене протистояння добра і зла, світла і тьми, що завершується перемогою добра або світла. Казки належать до найдавніших витворів людського духу і сягають у глибину далеких часів. Казкотерапія – це не окремий сеанс, а копітка робота з певною метою. Вона дає дитині дошкільного віку те, що необхідно: свободу думок, бажань, дій, почуттів. Казки допомагають дітям подолати страхи, невпевненість, допомагають фантазувати, приймати рішення та розуміти, що всього можна досягти, якщо є бажання. А це дуже важливо для дітей, які потратили в складні життєві ситуації, і потребують допомоги на даному етапі життя.

         Завітавши до дітей центру, бібліотекарка читала казку «Коза-дереза», потім діти давали оцінку героям казки, обговорювали поведінку тварин, висловлювали своє ставлення до персонажів, вчинків героїв і їх взаємин з навколишнім світом. Обговорюючи прочитане, діти розкриваються, висловлюють свої думки, проявляють емоції та бажання допомогти героям казки.

     Далі була проведена гра «Пригадай казку», де діти були активними, рухливими і цікавими. І ще за участю цих же дітей зробили театральну інсценізацію казки «Колобок», діти проявляли велику активність, всім хотілося бути в образі героя казки/17.07.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша