Подарунок нової книги від журналістки Вікторії Сидорової

Нещодавно до Центральної міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського завітала відома чернігівська журналістка і громадський діяч Вікторія Сидорова, яка подарувала книгу під назвою «Знедолені? Нездоланні! історії переселенців» для всіх філій міської бібліотечної системи. Це вже друга збірка багатьох дописувачів про життя тимчасових переселенців.

Презентація першої відбулася в нашій бібліотеці раніше. У кожного з нас різне розуміння успіху, у тимчасових переселенців – теж. Ця книжка містить розповіді про тих, для кого найважливішою стала Україна в них самих. Тільки так вони могли зберегти себе, свою сутність. З різних місць Донбасу, з Криму сотні тисяч їх розпорошилися по українській землі – на Заході, Півдні, Півночі. Дехто провадив далі свої попередні заняття, зберіг фах, а хтось почав робити щось зовсім нове. Є ті, хто навколо себе гуртує і об’єднує людей, а є такі, що тихо та вперто роблять свою окрему справу. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших. Їм здається, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими.

Ця збірка про людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства. Колектив бібліотечної системи щиро вдячний за подаровані книги.


30.07.2017 zoom 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша