Підсумки фотоконкурсу «Симфонія зими»

  24 січня 2014 р. у приміщенні Чернігівської міської центральної бібліотеки 
ім. М.Коцюбинського відбулася урочиста церемонія підведення підсумків конкурсу фотографій «Симфонія зими».
 Конкурс було організовано спільними зусиллями Першого Чернігівського фотопорталу (координатор Максим Цирулін) та Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського (координатор Олена Куннова).
  Мета конкурсу полягала у наданні можливості всім фотоаматорам і фотомитцям незалежно від досвіду і віку, не тільки представити свої роботи широкому загалу глядачів, а й позмагатися за їхні симпатії та прихильність.
 Завдячуючи голосуванні на сайті Першого Чернігівського фото порталу учасники фотоконкурсу змогли пересвідчитись в тому, наскільки цікавими для глядачів були їхні творчі здобутки. В свою чергу фото портал отримав нових відвідувачів сайту і залучив нових членів до інтернет – спільноти творчих людей, для яких фотомистецтво стало життєвою необхідністю, засобом самовираження і розрадою.
 Бібліотека надала конкурсантам свій майданчик, а це 139 фоторобіт 30-ти учасників і запросила своїх відвідувачів до перегляду і голосування.
Крім того, організаторами конкурсу біло створено фахове журі в складі відомих чернігівських фотомайстрів, членів НСФУ М.П.Турчина та В.М.Кошмала і представника бібліотеки О.А.Дудкіної.
 Конкурс без винагород – не конкурс. Тому підтримка спонсорів – благодійного фонду ім. О.Молодчого на чолі з депутатом Чернігівської міської ради О.В.Шкуратом та фірми «Байск – сервіс» надала конкурсу ваги і впевненість у тому, що зусилля організаторів та учасників фотоконкурсу не були марними.
Переможці:
Номінація «Кращий зимовий пейзаж»
Сергій Тарабара «Архітектор Зима»

Номінація «Краще зимове тематичне фото»
Владислав Тугучов «Холодно…»

Номінація «Чернігів узимку»
Дар’я Склярова «Зимова стежка»

Номінація «Краще зимове фото» (голосування на фотопорталі)
Ольга Шеремет «На зимнем слюдяном окне…»

Номінація «Вибір редакції Першого Чернігівського фотопорталу»
Делчев Петро «Королева Зима», Василь Катіман «Сліди на снігу»

27.01.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia