Перемога в конкурсі проектів розвитку місцевих громад

       З 26 червня по 1 липня 2011 року Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IRЕХ) і програма «Бібліоміст» організовує навчальну поїздку до Польщі переможців 2-го етапу конкурсу проектів розвитку місцевих громад у рамках ініціативи «Лідер бібліотечної справи».
  Приємно, що від Чернігівщини до професійної поїздки до Польщі запрошено головного методиста Чернігівської міської центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського Ганну Сурніну, автора та розробника власного проекту «Інтернет. Бібліотека. Євро-2012», який за висновками експертної комісії визначено серед переможців конкурсу. Мета проекту - просування читання, книги, реклама нових інформаційних послуг бібліотек Чернігова, підтримка розвитку творчої молоді, популяризація міста Чернігова щодо ЄВРО-2012.
     У вересні-грудні планується спільно з громадськими організаціями провести творчий креативний конкурс (з використанням новітніх технологій та Інтернету) на кращу рекламу бібліотек міста серед учнівської та студентської молоді. Загальний призовий фонд конкурсу 1600 грн. Інформацію про конкурс та конкурсні роботи буде розміщено на сайті ЦБС, на власних сторінках бібліотеки в популярних серед молоді соціальних мережах.
     Для участі в навчальній поїздці запрошені бібліотекарі з усіх регіонів України. Захід передбачає ознайомлення з Програмою розвитку бібліотек, зустріч в офісі Фундації розвитку інформаційного суспільства, візити до польських бібліотек (в містах Варшава, Величка та Кельце), зустріч з представниками Асоціації польських бібліотекарів. Зокрема, запрошені українські бібліотекарі-експерти поділяться досвідом з польськими колегами, візьмуть участь в обговореннях та презентаціях щодо трансформації ролі бібліотеки і репертуару бібліотечних послуг з використанням нових технологій і нових медіа, переваг та проблем «академічних» послуг в публічних бібліотеках, шляхів співпраці між двома видами бібліотек, тощо.
 
 
 


22.06.2011 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторkaidachsoniazoomGromesLeyМаришаБиблиотекарьecologia077centerofinteraction