Памяті героїв Крут

              Пам'яті героїв Крут: патріотичний захід відбувся в бібліотеці-філії №1 для дітей 29.01.15 р.  На заході були присутні учні 4 школи.

[c]

        Історія знає багато жертв, але такої сторінки вона ще не розгортала перед людськими очима. Коли вдарив останній час України , вони пішли – 400 юнаків проти 13000 більшовиків. У нерівному бою загинула майже половина юних незагартованих бійців, серед яких був і їх командир студентського куреня сотник Омельченко. Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих українців усього світу. Подвиг героїв Крут навічно увійшов у літопис боротьби за незалежність України як свідчення незламності духу українського народу, його споконвічне прагнення до волі і справедливості.

        На цьому заході діти висловили свою думку про молодих людей, які загинули, захищаючи Україну та пов’язали ці події з сьогоденням, коли кращі сини нашої держави боронять нашу землю від нападників, знову як і в 1918 році віддають своє життя заради свободи і незалежності.  Діти проспівали гімн України та висловили бажання стати захисниками своєї Батьківщини.

[c]

 

 02.02.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша