«Нові можливості дитячої бібліотеки»: заняття творчої майстерні.

   09.12.2016 р. в дитячій бібліотеці-філії №1 Чернігівської міської ЦБС відбувся семінар для працівників міської бібліотечної системи, де працівники дитячої філії ділилися з колегами досвідом своєї роботи в краєзнавчо-народознавчій світличці «Духовна криниця».
   Колеги з бібліотек ЦБС побачили яке оформлення має світличка, показали як працює «Духовна криниця». «Всі дороги ведуть до храму» - таку композицію показали діти 7-9 кл. 4 ЗОШ. В роботі заходу прийняли участь також учні 17 школи.
   Виступи дітей були яскравими і принесли задоволення всім учасникам заходу. На занятті творчої майстерні поділилися досвідом роботи з колегами, розповіли про досвід роботи бібліотеки, зв’язки з громадою Лісковиці та всіма організаціями мікрорайону.
   Методист Сурніна Г.П. представила два бібліографічні видання про ДБФ №1 - «Народознавча світличка «Духовна криниця» та «Ляльки-мотанки – сакральні обереги українського народу», в яких узагальнено досвід роботи бібліотеки та світлички «Духовна криниця».
   Показані для присутніх і відео презентації про бібліотеку та роботу світлички за останній період роботи.
   Бібліотечні працівники гостинно прийняли всіх учасників творчої майстерні та подарували для них мотанки «Берегиньки» - обереги української родини.


14.12.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077