Нові книжки з Юдаїки поповнили фонди Центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського

15 листопада до Центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського завітали молоді науковці з Києва, аспірантка Докторської школи Національного університету «Київо-Могилянська академія», наукова співробітниця Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства,(скорочено Юдаїка) Тетяна Бородіна та її чоловік історик, письменник, аспірант Докторської школи НаУКМА Антон Ситор.
Молоде подружжя презентувало останні дослідження центру Юдаїки та нові видання видавництва «Дух та Літера», які висвітлюють невідомі сторінки історії єврейського народу. Голокост та трагічні події часів другої світової війни, історія єврейського театрального мистецтва та графічна біографія Анни Франк – це невеличкий перелік тем, що стали предметом досліджень Юдаїки. Та центр займається не лише дослідженнями, а проводить просвітницьку роботу, перекладає цікаві монографії, що стосуються життя євреїв у різні часи історії. Присутні мали змогу познайомитися з останніми книжками видавництва «Дух і Літера», які розраховані на широке коло читачів.
Особливий інтерес присутніх викликала нова інтерактивна розробка молодих вчених – сорок карток з історії Голокосту «Вчимося пам’ятати». Ці картки допоможуть вчителям історії у висвітленні цієї теми. Молоді науковці передали кілька примірників видань у фонди бібліотеки.
Нові видання, безумовно зацікавлять ,як молодих та і читачів старшого покоління.


16.11.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia