Нова презентація в рамках конкурсу "Краща книга року"

   1 жовтня – Міжнародний день музики, який започатковано в 1975 році за ініціативи російського музиканта Д. Шостаковича. Це свято музикантів та музикознавців та всіх, хто знає і любить музику.

   В цей день в ЦБ ім. М. Коцюбинського відбулась презентація книги кандидата мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України, начальника управління культури міської ради  О.П. Васюти «Музична культура Чернігівщини – тезаурус  України». Вона проходила в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року – 2012» в номінації «наукова література». 

   Відкрила презентацію директор Чернігівської міської ЦБС та ведуча  Власенко Н.І.. Вона наголосила, що в наукових працях з історії  та теорії розвитку музичної культури Чернігівщини висвітлюються історико-культурологічний контекст музичної регіоники: симфонічного та хорового виконавства, композиторської творчості, бандурництва та лірництва, музичної Шевченкіани Чернігівщини.

   Автор познайомив гостей зі своєю книгою. З обговоренням книги виступили: Кавунник О.А. – доцент Ніжинського педагогічного університету імені М.В. Гоголя, Бадалов О.П. -  викладач міської школи мистецтв, Куровська Л.Д. - викладач музичного училища імені Л.М. Ревуцького, Вачнадзе І.І. – викладач музичної школи, Буренок І.С.- голова обласної організації профспілок культури. Від колективу бібліотечних працівників міської ЦБС заступник директора по роботі з дітьми привітала Васюту О.П. з виходом нової книги.03.10.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077