Нова фотовиставка в "Мистецькій галереї"

    В рамках заходів до вшанування пам’яті Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які загинули під час масових розстрілів 18-20 лютого 2014 року розпочалась низка мистецьких заходів, присвят, виставок та презентацій у багатьох містах України.

    Сьогодні в нас відкрилася виставка Андрія Майковського «Україна. Єдина країна», учасника декількох виставок фотоклубу "Прекрасне поруч". Виставка фоторобіт "Україна. Єдина душа" –його перша індивідуальна виставка.

    Фотомандрівник, ландшафтний та архітектурний фотограф Андрій Майковський. Місце проживання – Чернігів. 37 років. За освітою і досвідом роботи – інженер-дорожник, професійний управлінець, сертифікований коуч, підприємець. Фотографує з 7 років. Улюбленими жанрами у фотографії завжди були природа, ландшафти та архітектура, в чому постійно вдосконалювався і продовжує розвиватися, вивчаючи техніку фотографії та обробку фото.

    Подорожі також є одним з улюблених занять починаючи з 10-місячного віку. Виставка фоторобіт “Україна. Єдина душа” містить 18 ландшафтних та архітектурних фоторобіт з різних куточків України, що демонструють яскраві й відомі об'єкти, які є типовими елементами художнього образу та історії України як єдиної країни. Єдина історія, уособленням якої є фортеці, кожна з яких в свій час ставала форпостом боротьби українців за свободу, мурована архітектура, найяскравішим уособленням якої в Україні є храми – стрижень містобудування по всій Україні протягом століть, етнічна сільська архітектура, єдина для всій країни, та оспівані “мальовничі пейзажі” – лани, ставки, гаї, гори – любов до яких є душою українського народу “від Сяну до Дону”.

    Світлини наочно доводять, що в нашій країні, крім єдиного народу, є також єдина культура, історія, архітектура, єдина природна душа. Єдина Україна.

 

 

 

 20.02.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077