"Ніч поезії у бібліотеці"

21 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії бібліотека провела для своїх друзів "Ніч поезії". Вже о 16 годині вестибюль бібліотеки був переповнений гостями різного віку. Відкрили зустріч юні актори театру "Забава".


Шанувальники творчості чернігівського фотохудожника Валерія Шайгородського зібрались на відкриття його чергової фотовиставки "Чернігівські красуні" у мистецькій галереї бібліотеки."Бібліоніч" зібрала таку велику кількість відвідувачів, що довелось "розвести" їх у просторі: в читальному залі дитячої бібліотеки поет Сергій Коноваленко (Добрянець) презентував свою збірку "Земля, воспетая поэтом", а в читальному залі бібліотеки ім. М.М.Коцюбинського відбувся літературний квест "Дещо про мистецтво поетичне".

 


Творчість Сергія Коноваленка припала до серця і душі жіночій частині публіки. А молодь жваво і вправно навчалась азам поетичної творчості в формі гри. Дівчата і хлопці, отримавши уроки з майстерності віршування, охоче грали з римами, успішно складали вірші, вправлялися із створенням асоціативних рядів. На останок переглянули нові здобутки із жанру відеопоезії.
Творчі вправи продовжила молодий педагог, кандидат педагогічних наук, керівник Регіонального центру обдарованої дитини Марина Коновальчук, яка створивши в аудиторії теплу і дружню атмосферу, навчала публіку мистецтву створення хоку. Оригінальні методики Марини Валеріївни викликали схвальні відгуки досвідчених педагогів.
В музичному салоні зі своїми власними рок-композиціями ознайомив присутніх Влад Єременко, організатор і керівник альтернативної рок-групи "The Tea Ship".


Вершиною "бібліоночі" стало відвідування літературного буфету. Крім смачної кави і солодощів присутніх частували виступами чернігівських поетів.Сергій Дзюба, відомий чернігівський журналіст і письменник цього вечора працював і за себе, і за свою дружину Тетяну, читаючі її і свої вірші. А літературні пародії у його виконанні викликали гучні оплески. Досвідчені поети Іван Федорець, Ірина Кулаковська, Марина Коновальчук зірвали свою вагому частку аплодисментів.Схвально було сприйнято виступи молодих і безперечно талановитих поетів Андрія Титка і Володимира Кравченка та молодих акторів Романа і Ярослава Маджуг.


"Зірвав дах" у публіки виступ довгоочікуваних "нічних" гостей - дуету у складі відомого поета, лауреата Національної премії ім. Т.Г.Шевченка Дмитра Іванова і відомого композитора Миколи Збарацького. Це був справжній "пік" бібліоночі!З неперевершеною виконавчою майстерністю шановні гості співали, читали вірші і пародії, спілкувалися з молодими поетами і своїми шанувальниками.

На завершення бібліоночі припав перегляд мелодрами "З 8 березням, мами!"

"Майже новорічна ніч", за влучним висловом одного з учасників зустрічі, залишила приємні враження у всіх - і у гостей, і у бібліотекарів.

Наступні зустрічі в бібліотеці попереду!22.03.2013 Віктор 2
Додав: Тетяна Дата: (14.04.2013 15:53)
+0-
Сергію, підкажіть будь-ласка, де можна придбати Вашу книгу "Потягусі" Було б зручно, щоб її можна було купити у приміщенні бібліотеки ім. О.Довженка Спам
Додав: Сергій Дзюба Дата: (23.03.2013 16:22)
+0-
Дуже добре! Така "Ніч поезії" - це нарешті одне з того, що справді потрібно робити бібліотеці! Всі відгуки моїх знайомих - напрочуд позитивні! :))) Спам

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша