Найкращий читач року

Вже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс «Найкращий читач», де цього року змагалися за престижний титул найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів.
Цього року конкурс також здобув велику популярність у юних книголюбів. Тому, готуючись до участі в ньому, учні поставились з великою відповідальністю. 27 лютого Центральна міська бібліотека для дітей ім. О.П. Довженка зібрала всіх, хто любить читати, хоче перемагати і мріє. Загалом у конкурсі брало участь 13 найактивніших читачів. Учасникам конкурсу потрібно було задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію. Під час виступів діти проявили фантазію, креативність, свої захоплення та артистичні здібності.
Журі конкурсу здійснило аналіз домашнього завдання, есе про бібліотеку, враховуючи кількість прочитаних книжок, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлювання власних думок. Потрібно відзначити, що перед журі стояло непросте завдання – вибрати кращих з кращих, оцінивши їх ерудованість, креативність і вміння аналізувати прочитане. У підсумку переможцями конкурсу були визнані: Омельянюк Аліна, 6-А кл., Колегіум №11 та Медведєва Вікторія, 7-А кл., ЗОШ №20.


28.02.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша