Найдивовижніший казкар Данії

Чи знайдеться десь у світі таке місце, такий куток, де не було б книжок чудового казкаря Андерсена? І чи знайдеться в культурному світі таке людське серце, в заповітній глибині якого не було б місця для любові до цього дивовижного письменника? На його творах, які, до речі перекладені більш ніж 150 мовами світу, виросли покоління.
2 квітня Центральна міська бібліотека для дітей ім. О. П. Довженка в день народження великого письменника Данії провела відкриті читання найвідоміших казок письменника для користувачів та вікторину за його творчим доробком.
Цікавим для дітей була розповідь провідного бібліотекаря Маджуги Г.І. про життя великого казкаря. Його талант зародився у великій бідності; до кінця життя він так і не зміг засвоїти грамоту й робив помилки; дуже багато, але безсистемно читав, «віддаючи за читання в бібліотеці ті гроші, на які треба було обідати», як він сам про це згадував.
Письменник не любив, коли його називали дитячим письменником, адже під оболонкою наївності й простого стилю оповіді криється глибокий смисл, завдання якого – дати читачеві необхідну тему для роздумів.


03.04.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша