Найдивакуватіші види спорту у світі

       Дитяча бібліотека-філія №1 знову на  майданчику пришкільного табору «Веснянка» ЗОШ №4 м. Чернігова.  12.06 2013 р. бібліотека приймала участь у спортивно-розвивальному святі для дітей 4 школи.

        Дуже сподобалось дітям, коли зав. бібліотекою-філією №1 Сусло Р.С. розповідала про походження спортивних ігор в світі, як виникли спортивні змагання, чому і як люди стали проводити олімпійські ігри, як в наш час проводять олімпійські змагання.

         Але поряд з проведенням відомих спортивних змагань сучасності люди проводять і такі змагання, які викликають подив у інших людей. До таких змагань відносяться Королівський футбол у Англії, який проводиться на Масляний тиждень уже 800 років. В проведенні такого змагання бере участь все місто. Ще в Великобританії проводять чемпіонат світу з перенесення вугілля на другий день після Великодня. Гра проводиться ще з 1963 року. В ній беруть участь чоловіки, вони між собою визначають хто сильніший. А останні роки приймають участь жінки і діти.

          Ще дітям розповіли про такі дивакуваті види спорту як «Гонки з апельсинами», «Швидкісні стаканчики», «Камінь, ножиці, папір», «Плавання у багні», «Фітреслінг», «Октокуш» (різдвяний хокей), «Сильний квачик», які проводяться в різних країнах світу.

          А далі були спортивні змагання, які принесли дітям велике задоволення.

27.06.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша