Відбулося нагородження переможців загальноміського конкурсу «Планета дитинства: намалюй своє майбутнє»

19 серпня в Чернігівській центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П.Довженка відбулось нагородження переможців загальноміського конкурсу «Планета дитинства: намалюй своє майбутнє», організованого креатив-студією «КирпоносаStreet» спільно з Приватбанком. 
Виставка малюнків впродовж двох місяців експонувалась в мистецькій галереї «Вернісаж в бібліотеці». Всі бажаючі мали можливість подивитись роботи та прийняти участь в голосуванні за переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій». 

Загалом до уваги відвідувачів виставки було представлено 152 роботи - 152 мрії про щасливе майбутнє. Більшість дітей зобразили своє майбутнє сонячним, райдужним, з мирним блакитним небом. Деякі малюнки мають зворушливі назви: «Сьогодні ми діти, а завтра – народ», «Світ чудового ми створюємо самі», «Я буду добрим лікарем», «Я – українка», «Я хочу стати балериною».
Завдяки співорганізатору конкурсу - Приватбанку, кожна дитина має можливість отримати винагороду за участь, а ті, хто зайняв призові місця – ще й цінні подарунки. 
А ось і наші переможці: 
Молодша вікова група (6-10 років)
1 місце - Якимець Валерій
2 місце - Міх Артем
3 місце – Андрушко Валерія
Старша вікова група (11-16 років)
1 місце – Ємець Анастасія
2 місце – Морський Феодосій
3 місце – Велігорська Аліна
Приз глядацьких симпатій
Басанець Христина

 

20.08.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторkaidachsoniazoomGromesLeyМаришаБиблиотекарьecologia077centerofinteraction