Молитва за Україну

      Молитва за Україну: під такою назвою проведено майстер-клас по створенню ляльки-мотанки 17.01.15 р.  для користувачів бібліотеки – учнів 7 класу ЗОШ №4  в народознавчо - краєзнавчій світличці «Духовна криничка».       

[c]

Всі переживають за події  в нашій рідній Україні. Діти дуже добре розуміють, що відбувається сьогодні в нашій державі. Всі люди бажають миру, добра, щастя та здоров’я одне одному, а особливо воїнам, які захищають нашу землю і всіх нас. Ми не хочемо війни! Ми за мир! Наші мами, бабусі, всі жінки України моляться, щоб скоріше настав мир, щоб не вбивали наших воїнів та мирних людей.  Вся Україна жде, щоб спокій прийшов в наші серця.

        Так,  діти 7 класу, члени світлички «Духовна криничка» побажали створити ляльку-мотанку «Молитва за Україну».  Показати через символіку нашого народу як жінка-мати прагне миру, бажає здоров’я та добра своїм дітям, молиться за Україну, тому що сила маминої молитви дуже велика і вона обов’язково принесе мир на нашу землю. Майстер-клас провела завідувачка бібліотеки, діти отримали велике задоволення  від роботи та віру в те, що наш символ українців –  лялька-мотанка допоможе наблизити такий бажаний для кожного з нас мир.

[C]18.02.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077