Міжнародний День музики відзначили в бібліотеці.

   1 жовтня 2013 року з нагоди Міжнародного дня музики в Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відбувся святковий вечір "Музика звучить в мені".

   Музика супроводжує людину протягом усього її життя. Ніжна колискова – одне з найперших вражень навколишнього світу. Важко увити без веселих і жвавих мелодій дитинство і юність, а доросле життя без концертів, музичних вистав, теле- і радіопередач. І перше кохання, і весілля, і народження дитини, і трагічні сумні обставини життя важко уявити без музики. Ніжна колискова – одне з найперших вражень навколишнього світу. Спеціальні гості свята – це люди, для яких музика стала найбільшим захопленням в житті. Зачарувала гостей свята гітара Володимира Куліка. Саме гітара супроводжує його філософську пісню. Також порадували своїми виступами Тетяна Матюшкіна, поетеса Ірина Кулаковська і виконавиця пісень на її вірші Ірина Єременко.

  В рамках заходу відбулася ще одна знакова подія – привітання і нагородження учасників фотовиставки «Світ очима фотографа». Нагадаємо, виставка була відкрита до дня фотографа, який відзначається 12 липня.

   Свята Вероніка, за Біблією, подала Ісусу, що йшов на Голгофу, тканину, щоб він міг стерти піт з лиця. На цій тканині закарбувався образ Христа. Майже два тисячоліття по тому, коли винайшли фотографію, Папа Римський оголосив цей день Всесвітнім днем фотографа.

   У виставці брали участь усі бажаючі, хто наважився представити на широкий загал свої фотороботи. Майже три місяці чернігівці мали змогу віддати свої голоси за найкращу фотографію. Переможцем у номінації «Найкращий фотограф» стала Ірина Дем'янченко, а найбільше голосів відвідувачів бібліотеки зібрала фотографія Маріанни Харді «Дай мені подзвонити». Друге місце посіли роботи Ігоря Леонтьєва, а третє розділили Зоряна Вічкань та Ганна Команда.

   Незабаром буде оголошена тема нової фотовиставки. Слідкуйте за нашими анонсами на сайтах Чернігівської центральної міської бібліотеки ім. М.Коцюбинського http://bibl-kotsubynskogo.edukit.cn.ua/novini_biblioteki та Першого Чернігівського фотопорталу.02.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша