Міжнародний день дитячої книги

Короткий зміст «Снігової королеви» може переказати будь-яка дитина і дорослий, завдяки численним сценічним, кінематографічним і анімаційним втіленням. Але тільки ті, хто читав текст від початку до кінця, знають, що це не просто дитяча казка. Це повість про кохання і відданість, про добро і зло - кцентувала увагу юних читачів провідний бібліотекар Маджуга Г.І.
У Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Християна Андерсена. Чарівному казкарю належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився перш за все як автор казок та історій, що склали 24 збірки, виданих в 1835–1872 рр. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира.
П’ятикласники активно відгадували загадки, вікторини, а після перегляду мультфільму за мотивами казки «Снігова королева», говорили про велич краси та сили людського серця, справжньої дружби. Ця казка з такою холодною назвою уже майже 200 років зігріває мільйони дитячих сердець у всьому світі.


03.04.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша