«Мій друг – дорожній рух»

   В рамках літньої програми «Острів відпочинку – це бібліотека» 8 червня 2016 року працівники бібліотеки-філії №3 для дітей провели урок безпечної поведінки «Мій друг – дорожній рух» на який завітали учні 36 школи, під час якого діти узагальнили знання про правила безпечної поведінки на вулиці, у транспорті.
   Бібліотекарі розповіли маленьким користувачам, що саме порушуючи правила дорожнього руху, вони наражають себе на смертельну небезпеку.
   Тож, щоби не сталося лиха, усі свідомі громадяни повинні знати елементарні правила дорожнього руху, вміти правильно переходити через дорогу та переводити своїх менших братів та сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, аби завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій.
   А щоб захід був корисним і водночас цікавим, а також почута інформація відклалася у пам’яті, формою заходу були ігри, казки, загадки та тематична вікторина.
   Для маленьких користувачів була підібрана література, з якою вони могли ознайомитися на книжковій виставці «Наш друг – безпечний рух».

 


09.06.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia