«Медіапростір і бібліотека»

 25 травня 2015 року в центральній бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбувся семінар-тренінг за темою: «Медіапростір і бібліотека» для працівників публічних бібліотек Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи.
    Учасники семінару прослухали лекцію «Теоретичні передумови та практика впровадження медіаосвіти на Чернігівщині» М.М.Коропатника, доцента кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, кандидата історичних наук.
 Були запропоновані моделі практичної медіаосвіти та медіаграмотності, що можуть бути впроваджені в діяльність бібліотек, інженером відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів А.М.Кульченко, який був учасником тренінгу «Практична медіаграмотність» у Києві.
  З повідомленням «Медіаграмотність як життєво необхідна навичка сучасного бібліотекаря» виступила завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБ Л.Ф.Кожевнікова.
  Для учасників семінару було зроблено огляд літератури «Медіаграмотність. Медіаосвіта» головним бібліографом відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБ О.В.Сандул.
    Організатори тренінгу поділилися з учасниками інструментом, який дає можливість змінювати не тільки свій власний інформаційний простір, а й суспільний.27.05.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077