Масові заходи ЦДБ ім. О.Довженка за січень 200 року

Шановні відвідувачі сайту.
 
        Запрошуємо вас ознайомитися з заходами, які були проведені бібліотекарями бібліотеки для дітей ім. О. П. Довженка в січні місяці 2010 року.
 
        Бесіду про свята новорічного циклу 13 січня з учнями ЗОШ № 20 5 – А класу провели провідний бібліотекар Ленько І. О. і бібліотекар І – ї категорії Костриця О. Г. В рамках цієї бесіди провели огляд літератури, конкурс прислів’їв і загадок.
 
        19 січня до Дня Соборності України для учнів 5 – 9 класів була представлена книжкова викладка – роздум « Соборність України – від ідеї до сьогодення».
 
        27 січня з групою читачів в читальному залі була проведена літературна година « Криваві уроки людства», до міжнародного Дня жертв Голок осту. 28 січня до 80 – річчя від дня народження В. Нестайка діти разом з бібліотекарями Ленько І. О. та Хомич Л. А. здійснили заочну екскурсію по творчості улюбленого письменника за темою « Родом з дитинства» і відповіли на питання вікторини « Чи знаєш ти твори В. Нестайка ?»
 
        Лютий місяць, з метою популяризації творчості Т. Г. Шевченка та його зв’язків з нашим краєм, ми відкрили заходом « Шевченко і Чернігівщина», який було проведено з учнями 9 – Б класу, ЗОШ № 20. Захід провела бібліотекар Савченко Т. В.
06.02.2010 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша