Літературний квест, присвячений Тарасу Шевченку

«Мені тринадцятий минало» та «Катерину» збирали за хвилину, під час літературного квесту, присвяченого Тарасу Шевченку, що відбувся 12 березня у читальній залі Центральної бібліотеки для дітей ім. О.П.Довженка.
Школярі показали відмінні знання з біографії та творів Тараса Шевченка. Квест був поділений на 7 завдань, які розвивають логічне мислення, інтерес до вивчення спадщини Шевченка, виховують уміння змагатися у команді. Восьмикласники виконували різноманітні завдання, пов’язані з життям та творчістю великого митця, складали пазли відомих картин, збирали по рядках вірші. Максимальну кількість балів набрали дві команди за завдання, що стосувалось перебування Тараса на Чернігівщині.
Команди подолали всі випробування квесту, але бажання перемогти та активність допомогли команді хлопців стати переможцями, отримавши 29 балів. Капітан команди Данило прийняв рішення передати солодкий приз команді дівчат, за такий вчинок й хлопців бібліотекарі не залишили без цукерок. На згадку про квест, кожен обрав собі цитату-побажання від Кобзаря. Отримавши солодощі задоволені учні пішли… знову на уроки…
Але обіцяли повернутись.14.03.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша