Літературний конкурс «Книга року-2018»

25 березня 2019 року в читальному залі центральної міської бібліотеки імені М. М. Коцюбинського в межах Чернігівського літературного конкурсу «Книга року-2018» проведено презентацію книг Станіслава Коваля «Незабутнє – найдорожче…», Валентини Грищенко «Жартівливе перевесло», Михайла Сушка «У полоні часопливу».
Першим виступив Михайло Федорович Сушко: «В житті у мене було всяке, І я сміюсь, як загірчить, І доки почуваюся козаком, знову берусь перо точить..». Він наголосив, що «сміх продовжує життя, а я хочу щоб мої читачі і слухачі жили довго». Його гумор, незважаючи на поважний вік автора, незастарілий, а його персонажі невигадані, а з реального життя .
Книжка Валентини Грищенко «Жартівливе перевесло» – це сьогодення в мініатюрах, бувальщинах, притчах, замальовках, фейлетонах, казках, смішинках та анекдотах. Валентина Григорівна переймається долею нашої України: «Сини-синочки! Чиї ви діточки? Ми – України сини! Дівчата-квіточки, чиї ви діточки? Ми – України дочки!». Вона несе Україну в душі, де б вона не була. Її книга стане в нагоді людям різних поколінь.
Завершив презентацію Станіслав Коваль. Його збірка «Незабутнє найдорожче» – свідчення багатого життєвого досвіду і поетичної зрілості автора. Гостро болить Станіславу Олександровичу доля України й українців, їхнє майбутнє, мовне питання: «Бережіть святу родину – Україну-Батьківщину, Рідну мову солов’їну...». Станіслав Коваль розповів про свою велику родину, дітей, онуків, правнуків. З теплотою і великою любов’ю згадав своє село Понорницю, рідний Чернігів, який дуже любить і, навіть, не може собі уявити, щоб кудись з нього переїхати. Поділився думками про Івана Франка, який його надихає на творчість.
Дуже тепла атмосфера панувала в читальному залі. Присутні на презентації гості від душі і посміялися, і замислилися над вічними питаннями – плинністю часу, любов’ю до рідних і до Батьківщини.


26.03.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша