Література в електронному вигляді

Широкого розповсюдження набули електронні книжки, планшети і смартфони. Ці гаджети дозволяють буть де гратися в ігри, спілкуватись, перевірити пошту, зазирнути в Інтернет і ще багато чого іншого...

А якщо немає інтернету? Або хочеться відпочити від метушні сучасного світу? Саме час згадати про електронні книги. Звичайно ж, ніщо не може зрівнятися з друкованим виданням у ваших руках, але все ж ми поступово масово переходимо до читання саме електронних книг. Чому? На звичайну 2 Gb флешку влізе більше 2000 книжок. А розмір гаджету залежить лише від Вас.

Це не тільки зручно, але, як показало дослідження вчених з Медичної школи в Нью-Джерсі, ще й корисно. Вони вважають, що людям з помірною втратою зору краще віддати перевагу електронній, а не паперовій книзі.
Експерти стверджують, що читання традиційної книги пов’язано зі зниженням швидкості та підвищеною стомлюваністю. В результаті експерименту з’ясувалося, що використання планшета з підсвіткою підвищує швидкість читання не залежно від того, гарний зір був у людини, або поганий.

Отже Ви хочете створити власну електронну бібліотеку, але не знаєте де і як? Центр навчання та вільного доступу до мережі Інтеренет „Планета” (Чернігів, вул. Одинцова, 7 В) радий Вам допомогти. Абсолютно безкоштовно наші співробітники допоможуть Вам завантажити на Ваші гаджети літературу з нашої коллекції, що налічує більше 200 000 назв. Для цього навіть необов’язково приходити до бібліотеки - просто залиште Вашу заявку на форумі http://librarys.at.ua/forum/7-17-1 , або надішліть її на нашу електронну адресу odintcova7v@gmail.com Чекаємо на ваші замовлення!


21.07.2013 Библиотекарь 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша