Краща книга року 2012

29 жовтня в читальному залі Центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року – 2012» в номінації наукова література та до 68- річниці визволення України від фашистських загарбників презентувалось нове видання Чернігівської ОДА та Українського інституту національної пам‘яті «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни: Матеріали Міжнародної  наукової конференції, м. Корюківка, 14 грудня 2011 року», яке видано у 2012 році видавництвом «Десна – Поліграф» накладом 500 примірників.

Це видання представлене з нагоди заходів вшанування пам‘яті жертв Корюківської трагедії 1943 р., що затверджені відповідним Указом Президента України, постановою Верховної Ради України «Про вшанування пам‘яті жертв Корюківської трагедії під час Другої світової війни» від 21 жовтня 2011 р. № 3965 – VI, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи у зв‘язку з 70 - роковинами Корюківської трагедії» від 25 квітня 2012 р. № 235 –р, є результатом спільних зусиль чернігівської обласної і районної влади, громадськості, свідків трагедії, науковців і краєзнавців, Українського інституту національної пам‘яті.

На презентації виступили Сергій Бутко - науковий співробітник Українського інституту національної пам‘яті Чернігівської області, один із упорядників книги та Сергій Лаєвський – директор обласного історичного музею ім. В. Тарновського, член редакційної колегії, які вказали на виняткову консолідацію суспільства і влади щодо цієї сумної і водночас важливої для України теми.

                                            

                                          

                                           

                                           

                                          

 30.10.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077