Краса і сила Української мови

Ви всі добре знаєте нашу рідну українську мову. А чи знаєте ви що:
-Украї́нська мо́ва (вимовляється [ukrɑ'jınʲsʲkɑ 'mɔwɑ]) — мова, поширена у південно-східній Європі, належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини.
-Єдина державна мова в Україні, одна з трьох офіційних мов у Придністров'ї та одна з офіційних мов частини Сербії. Історично також була офіційною мовою Кубанської Народної Республіки.
-Українською мовою говорять в Україні, прикордонних територіях сусідніх країн, де здавна мешкають українці, а також у країнах, куди свого часу виїхало чимало українців (українська діаспора).
-Українська мова виділилася з праслов'янської мови у VI — VII ст. Розмовна мова південних районів Русі X — XIII ст. є одним з етапів розвитку сучасної української мови.

Ні? А учні 8 класу 27 школи знають. Вони захотіли крім цієї інформації, дізнатись про історію та розвиток української мови ще більше, і з великим задоволенням прийняли участь у літературній годині „Краса і сила української мови”. Літературна година відбулась у бібліотеці-філії №3 для дітей 9 листопада цього року.


28.11.2012 Библиотекарь 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша