Козацька слава не погасне, як образ дорогий і ясний

   До Дня українського козацтва та захисника України 13 жовтня в бібліотеці-філії №8 було проведено інтелектуально-патріотичну годину. В заході взяли участь учні 3-А класу ЗОШ №14, класний керівник Нестеренко Світлана Володимирівна.
   На початку діти почули багато нового і цікавого про козаків, історію їх виникнення, звичаї, побут, зовнішній вигляд та зброю. Також діти прослухали цікаві легенди про козаків-характерників Івана Сірка, Івана Підкову та інших.
   Для учнів було проведено огляд літератури, присвяченої українському козацтву, де присутні познайомилися з біографією видатних гетьманів України – це Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Полуботок, Петро Сагайдачний та інші. Від бібліотекаря ЗОШ №14 Осипенко Наталії Володимирівни учні довідались про свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці українського козацтва.
   До свята діти підготували вірші, присвячені славним воїнам-захисникам України. Діти прийняли активну участь у козацьких розвагах: «Козацька кухня», «Козацьке життя», «Зав’яжи вузлик» та змагалися у кмітливості, винахідливості, спритності.

 
15.10.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia