Конкурс «Мово рідна, звучи в кожнім домі»

9 листопада, в День преподобного Нестора-літописця,  у нашій країні відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди в бібліотеці-філії №8 пройшов конкурс «Мово рідна, звучи в кожнім домі», який визначив  кращих  декламаторів віршів. 
В заході брали участь учні 5-А класу ЗОШ № 14 та читачі бібліотеки, які добре декламували, а також активно відповідали на питання літературної  вікторини «Знавці рідного слова».
Переможцями стали: Дар’я Літош (1 місце), Катерина Коробко (2 місце), Владислав Соболєв (3 місце). Четверте місце поділили: Єлізавета Стах, Анастасія Лисенок, Дар’я Мошко.
Переможців нагородили грамотами і призами. А всі конкурсанти   отримали заохочувальні призи та солодощі.    
Справжнім  подарунком для учасників і гостей стали музичні композиції «Моя Україно» та «Україна моя, рідний краю», виконані на бандурі ученицями музичної школи Інгою Бачинською та Анастасією Зенченко. 
На свято до бібліотеки завітали з подарунками начальник управління культури міської ради Ю.В. Ткач та директор міської централізованої бібліотечної системи Н. І. Власенко. 
Свято пройшло в дружній, веселій атмосфері. Вірші та пісні, які звучали на заході, донесли до серця кожного любов до рідної мови. 10.11.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077