Книжка мого дитинства

Про книжки, які справили найбільше враження в дитинстві, розповів офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ», капітан Пененко Тарас 27 березня, під час зустрічі з учнями ЗОШ №10 у Центральній бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка.
Тарас Васильович вважає, що сучасний світ з безліччю гаджетів витискає добру традицію мати домашні бібліотеки з різноманітними книжковими новинками та часописами. Ще до того, як навчитись читати, хлопця захоплювали ілюстровані видання, і не лише дитячі. Саме вони прищепили йому любов до книги.
Школярі розповідали про свої улюблені книжки, а ще задавали безліч запитань нашому гостю, і не лише про літературу. Хлопців особливо цікавила військова справа, події у зоні бойових дій, побут військових, а ще як живуть їхні однолітки у зоні розмежування.
Від відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ» Тарас Васильович подарував бібліотеці книжкові новинки. Школярі побажали ще зустрітися з нашими військовими, тож сподіваємось, що такі теплі зустрічі стануть традицією в нашій бібліотеці.


27.03.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша