Хто такі козаки?

    «Хто такі козаки?» - під такою назвою пройшов захід дитячої бібліотеки-філії №1 в 2 класі школи № 17 м. Чернігова. До школи запросили бібліотечну «Духовну криничку» розповісти про побут та життя козаків.

     Українські козаки – найсміливіші люди. На них чекали походи й битви, сувора боротьба проти нападників. Проте з народження вони були селянами. Козаки засновували хутори та села, збудували Запоріжську та інші Січі. З їх середовища вийшли історики-літописці, державні діячі.

    А як же жили козаки? Дітям розповіли чим ще,  крім військової служби займалися козаки, як жили вони, коли залишили службу? Який одяг мали козаки, що таке козацькі клейноди?    Як називається козацький чуб та хто мав право його носити?  Діти з задоволенням слухали розповідь, а потім відповідали на запитання по темі.

   А яка ж «Духовна криничка» без лялькової вистави? Діти разом з бібліотекарями показали лялькову виставу «Коза-дереза». Яке задоволення отримують діти, а разом з ними і ми, бібліотекарі, коли вони відчувають себе казковими героями. Діти були дуже вдячні та запросили нас до них в гості.

[c]

[C]

 04.11.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia