Харцизьк-Чернігів: онлайн-дискусія

     10 жовтня бібліотекарі Чернігівської міської ЦБС, представники міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та партнер міської бібліотеки для дітей ім.О.П.Довженка - громадська організація «Центр сімейної психології та розвитку» - взяли участь в онлайн-дискусії «Підліткова жорстокість: чим можуть допомогти батьки, громадськість та бібліотеки». 
      Skype-спілкування відбулось на запрошення колег із Харцизької ЦБС в рамках семінару для співробітників юнацьких структурних підрозділів публічних бібліотек Донецької області. Модератори зустрічі Олена Кухта, головний інженер Харцизької центральної бібліотеки та Олена Костриця, провідний бібліотекар Інформаційно-консультативного центру «Ти – не один» Чернігівської міської бібліотеки для дітей ім.О.П.Довженка вже втретє організовують заходи в такому форматі.
      Дискусія видалась цікавою, обмін досвідом роботи бібліотек у вирішенні даної проблеми проходив динамічно і замість запланованої години спілкування тривало дві години. Результат – домовленість про нові спільні творчі проекти з партнерами.
15.10.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077