Казковий єралаш

  Казковий єралаш: день казки відбувся 10.12.13 р. в дитячій бібліотеці-філії №1 для учнів 1 класу 17 ЗОШ м. Чернігова.
  Мета заходу – прищеплювати любов до книги як джерела знань, до усної народної творчості. Закріплювати зміст знайомих казок. Виховувати почуття доброти, чуйності, співпереживання, взаємовиручки. Розвивати спостережливість, дотепність, почуття гумору, акторські здібності. Вчити мистецтва перевтілювання.
  Разом з учнями 1 класу ми здійснювали подорож у світ казок – таємний, загадковий, прекрасний і неповторний, переживали разом з казковими героями і перемагали разом з ними. Мандруючи по чарівній країні казок, діти бачили як добро перемагає зло, правда перемагає кривду.
  Слухати і аналізувати казки дітям в нашій бібліотеці завжди подобається, а ще більше подобається брати участь в нашому ляльковому театрі, де діти стають активними учасниками дійства, виконуючи ролі героїв казок.
  Так, цього разу була поставлена казка в обробці українського письменника І.Франка «Ріпка». А яку ріпку героям казки вдалося допомогти діду витягти на городі з землі, ви можете побачити на фото, яке було зроблене в бібліотеці під час лялькової вистави.


18.12.2013 DBF1 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia