Їм – наша шана…

   15 лютого в нашій країні відмічається День вшанування українських учасників бойових дій на території інших держав. Дата обрана не випадково. В цей день в 1989 році була виведена остання колона військ з Афганістану. Непоправні втрати в цій війні понесла Україна. Пекло афганської війни пройшли більш 160 тисяч українців. Не повернулись додому 3360 її синів, а 80 бійців пропали без вісті. Отримали поранення понад 8000 воїнів, 3560 – стали інвалідами.
   Сьогодні ми віддаємо данину поваги всім воїнам – інтернаціоналістам, вшановуємо учасників бойових м дій на території інших держав, наших земляків, які назавжди залишились в афганських горах. Низький уклін живим ветеранам бойових дій - здоров’я вам, миру, добра і благополуччя.
   Бібліотека-філія №1 для молоді провела в цей день годину інформації «Крізьвійну і терни – до світлої пам’яті». Читачі почули розповідь про чернігівського священика Петра Квашніна, який побудував Свято – Миколаївський храм в Чернігові в пам’ять про воїнів – інтернаціоналістів, що загинули в Афганістані, і тих, хто віддав життя в інших війнах за Вітчизну, хто захищав православну віру.

 
15.02.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077